Apt Aqualand Resort 2 Suites
2-slaapkamer Apt Aqualand Resort 2 Suites Salinópolis ligt binnen 3 km van het Atalia-strand en beschikt over gratis privéparkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Op rijafstand van 10 minuten van dit appartement van 53 m² vindt u Cuiarana Waterfront.
Dit 2-badkamer appartement ligt dicht bij Condominio Cabanas beach, op 2 km afstand.
Apt Aqualand Resort 2 Suites heeft uitzicht over meerzichten en bestaat uit een balkon, een terras en een woonkamer met airconditioning. Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken.
Dit appartement is voorzien van een complete keuken. De accommodatie heeft een privézwembad samen met een terras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Condominio Cabanas beach2592 km
- Atalia-strand3152 km
- Cuiarana Waterfront4507 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Beschikt Apt Aqualand Resort 2 Suites over parkeergelegenheid?
Apt Aqualand Resort 2 Suites heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Heeft Apt Aqualand Resort 2 Suites een internetverbinding?
Ja, Apt Aqualand Resort 2 Suites is voorzien van Wi-Fi in openbare gebieden. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apt Aqualand Resort 2 Suites?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apt Aqualand Resort 2 Suites. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 53 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een privézwembad.